Türkiye’nin 1. ve En Büyük Sanal Kurban Pazarı Kurbanbul.com!

Türkiye’nin 1. ve En Büyük Sanal Kurban Pazarı Kurbanbul.com!
Kurbanbul
0

Türkiye’nin İlk Sanal Kurban Pazarı Kurbanbul.com!

Aradığınız tüm adaklık ve kurbanlık hayvanlar Türkiye’nin en çok tercih edilen ilan sitesi Kurbanbul.comda.

Neden Kurbanbul.com?

Satıcılar, site üzerinden oldukça basit ve ücretsiz olarak ilan verebiliyor, alıcılar da aramış oldukları adaklık kurbanlık hayvanları güvenli bir şekilde satın alabiliyor. Kurbanbul.com kullanıcılar için oldukça basit bir tasarıma sahip olmasıyla hızlı ve kolay alışverişe imkân tanıyor.

Hayvan satmak isteyen kullanıcı basit bir şekilde kayıt oluyor ve ardından hemen ücretsiz olarak ilan vermeye başlıyor. Hayvan almak isteyen kullanıcılar ise site üzerinde yayınlanmış olan ilanlar içerisinde filtreleme sistemi ile aradıkları hayvanı kolayca buluyor ve ilan içerisindeki bilgilendirme ve görseller ile adaklık veya kurbanlık hayvanı inceleme şansı buluyor. Hayvanı almaya karar verdiği takdirde ilan sahibine ilan içerisinde bulunan bilgilerinden hemen ulaşabiliyor.

Kurbanbul.com‘da Nasıl İlan Veririm?

Kurbanbul.com’da ilan vermek için öncelikle kayıt olmak gerekmektedir. Satıcı Kurbanbul.com Ana sayfası üzerinden Kayıt Ol yazısına tıklayarak kayıt olma sayfasına ulaşmaktadır.

Kurbanbul.com
Kurbanbul.com

Bu sayfada gerekli bilgileri doldurduktan sonra satıcı hızlı bir şekilde Kurbanbul.com’a kayıt olmaktadır. Satıcı zaten Kurbanbul.com‘a üye ise direkt olarak ilan verme aşamasına geçebilir.

Daha sonra satıcı tekrar Ana sayfa üzerinde bulunan Ücretsiz ilan ver butonuna tıklayarak ilan verme işlemlerine başlayabilmektedir.

İlan verirken ilk aşamada yapmamız gereken karşımıza gelen sayfada ilanın hangi kategoride (Örn. Büyükbaş Hayvan>İnek, Örn. Küçükbaş Hayvan>Koyun vb.) yer alacağını belirlemektir.

İlanın hangi kategoride yer alacağını belirledikten sonra ilan ile ilgili (İlan Başlığı, Kilo, Kulak numarası, Hayvanın Resimleri vb.) bilgileri girmesi gerekmektedir.

Satıcı son olarak ilan ile ilgili bilgiler ve gerekli işlemler tamamlandıktan sonra Yayınla butonuna tıklayarak ilanını yayınlamaktadır.

Kurbanbul.com‘dan Nasıl Adaklık ya da Kurbanlık Hayvan Satın Alırım?

Alıcı olarak Kurbanbul.com‘da bulunan kullanıcı ilk önce ana sayfada filtreleme sistemini kullanarak hızlı bir şekilde istediği kriterlere uygun hayvanı bulabilmektedir. Alıcı ilanların içerisinde adaklık veya kurbanlık olarak alacağı hayvana dair tüm bilgiye ulaşabilmektedir. İstediği hayvanı bulan ve satın almaya karar veren alıcı, hayvanı satmakta olan kullanıcıya 2 şekilde ulaşabilmektedir.

Satıcının ilanı yayınlarken vermiş olduğu iletişim bilgileri ile;

 

Kurbanbul.com‘un mesajlaşma sistemi ile;

 

Bu seçeneklerden biriyle satıcıya ulaşan, şartlarını ve hayvanın durumunu ilan açıklamalarından bilmekte olan alıcı kolay ve hızlı bir şekilde anlaşmayı sağlayıp kurbanlık veya adaklık alışverişini tamamlamaktadır.

Nospera

Paylaş
İlginizi Çekebilir