Thiocilline Krem: Kullanımı, Faydaları ve Fiyatı

Thiocilline Krem: Kullanımı, Faydaları ve Fiyatı
Tihocilline Krem Nedir?
0
İnternet Üzerinden İlaç Satışı Yapılmamaktadır. İlaçlar Eczaneden Temin Edilir. İlaçlar Hakkındaki Yazılarımızın Tamamı Yalnızca Bilgilendirme Amaçlıdır.
İnternet Üzerinden İlaç Satışı Yapılmamaktadır. İlaçlar Eczaneden Temin Edilir. İlaçlar Hakkındaki Yazılarımızın Tamamı Yalnızca Bilgilendirme Amaçlıdır.

Thiocilline Krem Nedir?

Thiocilline krem, 5 gramlik beyaz renkte bir pomad tüpü şeklinde sunulan ve gözdeki çeşitli iltihabi ve mikrobik durumları kontrol etmek için kullanılan bir göz pomadıdır. Bu krem, Basitrasin ve Neomisin gibi etken maddeler içerir ve birçok bakteri türüne karşı etkili bir antibiyotik içerir. Hassas mikroorganizmaların neden olduğu yüzeysel oküler enfeksiyonların tedavisinde kullanılır. Thiocilline krem genellikle enfekte yaralar, yanıklar, ülserler, piyoderma, deri ve doku iltihapları, impetigo, uyuz, pediküloz, tinea pedis (ayak mantarı), kontakt dermatit ve alerjik dermatitin ikincil enfekte cilt lezyonlarında kullanılır. Ancak bu kremi kullanmadan önce içerdiği maddelere karşı alerjiniz olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Eğer ciddi cilt yaralanmalarınız varsa (örneğin derin yaralar, hayvan ısırıkları veya ciddi yanıklar) bu ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmalısınız, çünkü bu tür durumlar farklı bir tedavi gerektirebilir.

Thiocilline Krem Nasıl Kullanılır?

Thiocilline krem, sadece cilt üzerinde kullanım içindir ve mutlaka doktorunuzun talimatlarına uyun. Kremi kullanmadan önce ellerinizi yıkayın. Etkilenen bölgeyi temizleyin ve kurulayın. Daha sonra, genellikle günde 1 ila 3 kez veya doktorunuzun belirttiği sıklıkta, ince bir tabaka halinde kremi etkilenen bölgeye sürün ve nazikçe ovalayın. İstenirse, bölgeyi steril bir bandajla kaplayabilirsiniz. Kremi uyguladıktan sonra tekrar ellerinizi yıkamayı unutmayın.

Thiocilline Krem Fiyatı 2024

2024 yılı itibarıyla Thiocilline krem fiyatı 89.62 TL olarak güncellenmiştir.

Paylaş
İlginizi Çekebilir